LOT loty

już od 405 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
LOT

Najtańsze loty LOT

Pokaż inne miasta

Loty LOT (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: LOT Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty LOT są obecnie do Warszawy, Rzymu i Szczecina. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Katowic, Radomia i Warszawy.
 

LOT, loty już od 405 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 30 kwiecień 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 03 maj 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu LOT z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi LOT zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi

Linia oferuje swoim pasażerom program lojalnościowy LOT Voyager, ponadto Miles&More. W obu przypadkach podróżni mogą zbierać punkty za lot i korzystać z wielu bonusów. LOT zadbał również o najmłodszych, osoby niepełnosprawne i starsze zachęcając ich do korzystania z usługi "dodatkowa asysta". Linia lotnicza umożliwiła pasażerom odprawy online oraz wygodny serwis internetowy, gdzie dodatkowo można skorzystać z funkcji wirtualnej stewardessy, która udzieli odpowiedzi na pytania podróżnych oraz LOT rozkład lotów i LOT informacja. Podczas rejsu polski przewoźnik zapewnia napoje, przekąski i na dłuższych trasach posiłki. Można także skorzystać z bogatej oferty filmów i muzyki.