Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

LOT wprowadza nowe połączenie. Polecimy… na Sri Lankę!

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły w ubiegłym tygodniu otwarcie nowego połączenia. Tym razem polecimy na Sri Lankę!

Sri Lanka to miejsce odwiedzane coraz częściej. Właśnie ze względu na potencjał turystyczny kraju, polski przewoźnik postanowił postawić właśnie na ten kierunek. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych rejsów?

Kiedy i jak polecimy?

Zgodnie z zapowiedzią loty na Sri Lankę będą odbywać się sezonowo i mają zacząć się 3 listopada. Będą obsługiwane do 28 marca. Na jeden tydzień przewidziano 3 rejsy. Trwające około 9 godzin loty będą obsługiwane przez Boeingi 787-9 Dreamliner.

Rejsy z Warszawy do Kolombo zaplanowano na środy, piątki i niedziele. Z kolei loty powrotne z Kolombo do Warszawy będą odbywać się w poniedziałki, czwartki i soboty.

Coraz większe zainteresowanie

Europejczycy od dłuższego czasu są zainteresowani lotami do Azji, zwłaszcza w jej południowe obszary. PLL LOT zdecydował się na uruchomienie lotów w porze zimowej – kiedy u nas króluje śnieg i niskie temperatury, na Sri Lance temperatury rzadko spadają poniżej 30 st. C. Turystów z pewnością przyciąga także kuchnia – azjatyckie przysmaki trafiają w gusta i serca wielu odwiedzających.

Bilety są już dostępne dostępne w sprzedaży.

Comments are closed.