Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

03 sie 2020
05 sie 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Lotniska w Stambule

Wybierając się do miasta, powinieneś wiedzieć o tym, że znajdują się w nim dwa lotniska w Stambule: Saint Thom i Sung Shan. Aby zobaczyć w jakim miejscu zlokalizowane jest każde z nich, odwiedź odpowiednie strony: Atatürk - transport i dojazd  i Sabiha Gökçen - transport i dojazd.

Lotniska w Stambule

Atatürk

Atatürk jest głównym portem lotniczym obsługującym Stambuł. Lotnisko to obsługują z Polski głównie takie linie jak Aegean Air. Z naszego kraju można dostać się na ten port lotniczy z takich miast jak: . Aby dowiedzieć się więcej o jego położeniu, terminalach, punktach informacyjnych i wypożyczalniach samochodów odwiedź stronę Atatürk. .

Turkish Airlines najpopularniejsza linia lotnicza latająca do Turcji

Turkish Airlines najpopularniejsza linia lotnicza latająca do Turcji / fot. http://www.flickr.com/photos/32248854@N00/2540987725/

Sabiha Gökçen

Sabiha Gökçen jest drugim największym lotniskiem międzynarodowym obsługującym Stambuł. Niestety, nie ma na nie połączeń bezpośrednich z Polski. Połączenia z przesiadką oferowane są z takich lotnisk, jak Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław.  Ze względu na czas oczekiwania na lotnisku, podróż może trwać od 10 do 24 godzin. Trzeba także czasem liczyć się z możliwością nocowania na lotnisku. Lepiej jest zarezerwować dlatego lot wcześniej.

Aby dowiedzieć się więcej o położeniu tego lotniska w Stambule, jego terminalach, punktach informacyjnych i wypożyczalniach samochodów odwiedź stronę Sabiha Gökçen. .

Sposoby dojazdu

Jeśli zdecydowałeś się na wyjazd do Stambułu, odwiedź stronę Loty do Stambułu.
Jeśli rozważasz alternatywne metody transportu, możesz odwiedzić stronę: Jak odwiedzić Stambuł? Wycieczki, podróże….

, , , , , ,

Comments are closed.