Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

08 sie 2020
10 sie 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Loty do Eindhoven

Eindhoven w Holandii to miasto bardzo nowoczesne i mocno związane z technologią. Jest jednym z centrów Węzła Wiedzy i Innowacji (Sustainable Energy) Europejskiego Instytutu Technologicznego. Udział w tym projekcie umożliwia tworzenie nowych technologii, które mogą być następnie wdrażane w biznesie.Tutaj ma swoją siedzibę koncern Philips i obserwatorium astronomiczne.

Ale oprócz technologii, miasto oferuje też kulturę i sztukę. W ciągu roku odbywa się wiele mniejszych i większych imprez kulturalnych, mamy do zwiedzenia kilkanaście muzeów i galerii sztuki.

Kiedy do Eindhoven?

W Eindhoven temperatury rzadko są skrajne, ale w zasadzie cały rok powinniśmy być przygotowani na ewentualne opady.

Do Eindhoven najlepiej wybrać się w lecie, kiedy pogoda jest słoneczna i przeciętne temperatury wynoszą 22 i 23 stopnie Celsjusza. Wtedy też odbywa się najwięcej festiwali i koncertów,a poza tym rzadko pada deszcz.

Eindhoven loty – praktyczne informacje

Loty do Eindhoven z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: Wizz Air. Ceny lotów do Eindhoven z Polski wahają się od 180 do 360 PLN. Loty do Eindhoven są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Eidhoven

W Eindhoven jest jedno lotnisko Saint Thom. Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Eindhoven ‘Saint Thom'. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko ‘Saint Thom'.


,

Comments are closed.