Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

17 sty 2017
19 sty 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Florencji

Florencja znana jest przede wszystkim ze swego wyjątkowego piękna. Włoskie miasto uważane jest za kolebkę kultury i sztuki: tutaj urodziło się wielu słynnych artystów doby renesansu. Florencja zachwyci wszystkich, którzy kochają piękno, sztukę i zabytki.

Kiedy do Florencji?

Do Florencji najlepiej udać się w kwietniu, maju, wrześniu lub październiku. Wtedy Toskania jest najpiękniejsza, będziemy mogli podziwiać ogrody pełne kwiatów i zwiedzać miasto  pod słonecznym, bezchmurnym niebem, ale jednocześnie nie będzie dawać nam się we znaki zbytni upał – temperatury wiosną i wczesną jesienią sięgają 20 stopni Celsjusza. W czerwcu, lipcu i sierpniu we Florencji jest najcieplej  i temperatury mogą przekraczać 30 st. Celsjusza.

Florencja loty – praktyczne informacje

Loty do Florencji z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: KLM. Ceny lotów do Florencji z Polski wahają się od 632 do 1264 PLN. Loty do Florencji są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Florencji

We Florencji jest jedno lotnisko Saint Thom. Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Florencji ‘Saint Thom'. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko ‘Saint Thom'.


Pogoda - Włochy, Florencja

Dziś 18.01śr 19.01czw 20.01pt 21.01sob
Częściowe zachmurzenie Częściowe zachmurzenie Słabe Częściowe zachmurzenie

5°C 1°C

4°C 1°C

5°C -1°C

6°C -2°C

7°C 3°C
Wiatr 56 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 47 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 35 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 16 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 24 km/h Deszcz
0.9 mm

,

Comments are closed.