Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

18 sty 2017
20 sty 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Hahn

Hahn to, licząca nieco ponad 150 mieszkańców, niewielka wioska położona w zachodniej części Niemiec. Pomimo małej liczby osób mieszkającej w miasteczku jest to miejsce wyjątkowo zadbane i czyste, oferujące przyjezdnym sielskie krajobrazy i bliski kontakt z naturą. W 2008 roku udostępniono zwiedzającym 9 zróżnicowanych szlaków turystycznych, umożliwiających poznanie uroku Hahn oraz jego okolic. W miejscowym ratuszu można nabyć broszurę z dokładnym opisem wspomnianych tras. Zabytkiem kojarzonym z Hahn jest, powstały na ruinach osady rzymskiej, XIV-wieczny kościółek pod wezwaniem św. Antoniego. Niedaleko miasteczka znajduje się międzynarodowy przesiadkowy port lotniczy, głównie przeznaczony do obsługi tanich linii lotniczych.

Kiedy do Hahn?

Hahn jest miejscem, które można odwiedzać przez cały rok. Klimat panujący w Hahn jest zbliżony do polskiego, z ujemnymi temperaturami i opadami śniegu w sezonie zimowym oraz średnią temperaturą w granicach 20 stopni Celsjusza latem.

Hahn loty – praktyczne informacje

Loty do Hahn z Polski obsługiwane są głównie przez linie lotnicze Wizz Air. Ceny lotów do Hahn z Polski wahają się od 78 do 156 PLN. Najtańsze loty do Hahn są obecnie z lotniska w mieście .

Przylot do Hahn

W Hahn jest jedno lotnisko Saint Thom. Z Polski można również dolecieć na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Hahn ‘Saint Thom'. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko ‘Saint Thom'.


Pogoda - Niemcy, Hahn

Dziś 19.01czw 20.01pt 21.01sob 22.01niedz
Częściowe zachmurzenie Słabe

-1°C -7°C

1°C -4°C

4°C -5°C

3°C -5°C

-1°C -7°C
Wiatr 6 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 4 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 6 km/h Deszcz
0.1 mm
Wiatr 8 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 7 km/h Deszcz
0.0 mm

,

Comments are closed.