Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

27 lut 2017
01 mar 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Las Vegas

W zasadzie Las Vegas nie ma co szczególnie polecać, bo miasto reklamuje się samo. Stolica rozrywki i hazardu, miejsce, gdzie każdy może się na chwilę zapomnieć i przeżyć coś szalonego (nie bez powodu mówi się “Co wydarzy się w Vegas, zostaje w Vegas”). Hotele – kasyna, koncerty, występy cyrkowe, taneczne, strip girls… Nie da się tu nudzić, różnorodność i liczba oferowanych rozrywek zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Kiedy do Las Vegas?

Położone w środku Pustyni Mojave, Las Vegas jest gorące i suche w miesiącach letnich, ciepłe w okresie zimy, a poza tym cały rok jest bardzo słonecznie. W lipcu i sierpniu temperatury są w okolicach 38 stopni Celsjusza (oczywiście mogą też przekroczyć 40 st. C. – w końcu jesteśmy na pustyni). Okres zimowy jest chłodniejszy, możemy spodziewać się zimniejszych nocy (średnio 4 st. C),lekkich opadów między styczniem a marcem,i temperatury w dzień wynoszącej średnio 16 st. C.

Las Vegas loty – praktyczne informacje

Loty do Las Vegas z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: . Ceny lotów do Las Vegas z Polski wahają się od do PLN. Loty do Las Vegas są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Las Vegas

W Las Vegas jest jedno . Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Las Vegas. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko .


Pogoda - Stany Zjednoczone, Las Vegas

Dziś 28.02wt 01.03śr 02.03czw 03.03pt
Lekka Mżawka Częściowe zachmurzenie

13°C 5°C

14°C 6°C

14°C 6°C

18°C 8°C

20°C 10°C
Wiatr 19 km/h Deszcz
1.1 mm
Wiatr 10 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 8 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 7 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 6 km/h Deszcz
0.0 mm

,

Comments are closed.