Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

27 lut 2017
01 mar 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Los Angeles

Los Angeles jest drugim pod względem wielkości miastem Stanów Zjednoczonych. Jest położone dokładnie „po przekątnej” względem Nowego Jorku — w południowo-zachodniej Kalifornii nad Oceanem Spokojnym. To jeden z najważniejszych ośrodków światowego handlu, mody, nauki, kultury i przemysłu rozrywkowego. Potocznie nazywane „Miastem Aniołów”, na świecie znane jest głównie z filmów gangsterskich i gorących plaży „Słonecznego patrolu”. Nie bez powodu — jedna z dzielnic, Hollywood, to niekwestionowana stolica światowego kina.

Kiedy do Los Angeles

Los Angeles leży w strefie klimatu śródziemnomorskiego, który cechują gorące, suche lata i łagodne, wilgotne zimy. Słońce świeci tutaj przez 90% dni w roku! Średnia temperatura w lecie to 30°C, w zimie — 21°C. Najwięcej opadów przypada na wiosnę i zimę. Najdogodniejszymi miesiącami do odwiedzin tego miasta są więc miesiące maj-czerwiec oraz wrzesień-listopad — unikniemy wtedy zarówno deszczu, jak i największych upałów. Jeśli jednak znajdziemy się w Los Angeles między styczniem a kwietniem, to możemy spróbować czegoś, z czego to miasto jest stosunkowo mało znane: okoliczne góry oferują świetne warunki do uprawiania narciarstwa.

Los Angeles loty – praktyczne informacje

Loty do Los Angeles z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: . Ceny lotów do Los Angeles z Polski wahają się od do PLN. Loty do Los Angeles realizowane są z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Los Angeles

W Los Angeles jest jedno . Z Polski można również dolecieć na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Los Angeles. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko .


Pogoda - Stany Zjednoczone, Los Angeles

Dziś 27.02pon 28.02wt 01.03śr 02.03czw
Pochmurnie Pochmurnie

14°C 6°C

14°C 7°C

19°C 9°C

20°C 10°C

22°C 12°C
Wiatr 5 km/h Deszcz
3.9 mm
Wiatr 7 km/h Deszcz
1.8 mm
Wiatr 7 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 10 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 11 km/h Deszcz
0.0 mm

,

Comments are closed.