Loty z Berlina (BER) do Nowego Jorku (JFK)

już od 1320 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Berlina do Nowego Jorku realizowany jest 03 wrzesień 2021 r. Najtańszy powrót z Nowego Jorku jest 07 wrzesień 2021 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z BER do JFK) wynosi: 1320 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Berlina (BER) do Nowego Jorku (JFK) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Berlin Nowy Jork obsługiwane są przez linie lotnicze American Airlines, IBERIA, British Airways, Finnair, LOT, Delta, Austrian Airlines, Lufthansa, United Airlines, TAP Portugal, Air Canada, Turkish Airlines, KLM, Aeroflot, Aer Lingus i Icelandair. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Nowego Jorku) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Berlina do Nowego Jorku.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych