Loty z Berlina (BER) do Los Angeles (LAX)

już od 2755 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Berlina do Los Angeles realizowany jest 08 styczeń 2022 r. Najtańszy powrót z Los Angeles jest 23 styczeń 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z BER do LAX) wynosi: 2755 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Berlina (BER) do Los Angeles (LAX) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Berlin Los Angeles obsługiwane są przez linie lotnicze Finnair, American Airlines, British Airways, Turkish Airlines, LOT, KLM, Lufthansa, Air Canada, Delta, Air France, Aeroflot, SAS, United Airlines, Swiss i Aer Lingus. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Los Angeles) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Berlina do Los Angeles.