Loty z Berlina (BER) do Palma De Majorka (PMI)

już od 528 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Berlina do Palma De Majorka realizowany jest 19 wrzesień 2022 r. Najtańszy powrót z Palma De Majorka jest 01 październik 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z BER do PMI) wynosi: 528 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Berlina (BER) do Palma De Majorka (PMI) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Berlin Palma De Majorka obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Easy Jet, Air Serbia, Air Europa, KLM, Lufthansa, Swiss, Eurowings i Austrian Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Palma De Majorka) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Berlina do Palma De Majorka.