Loty z Kolonii (CGN) do Katowic (KTW)

już od 220 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Kolonii do Katowic realizowany jest 12 wrzesień 2022 r. Najtańszy powrót z Katowic jest 19 wrzesień 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z CGN do KTW) wynosi: 220 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Kolonii (CGN) do Katowic (KTW) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kolonia Katowice obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Lufthansa, Wizz Air i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Katowic) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Kolonii do Katowic.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.