Loty z Dortmundu (DTM) do Gdańska (GDN)

już od 513 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Dortmundu do Gdańska realizowany jest 22 grudzień 2022 r. Najtańszy powrót z Gdańska jest 26 grudzień 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z DTM do GDN) wynosi: 513 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Dortmundu (DTM) do Gdańska (GDN) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Dortmund Gdańsk obsługiwane są przez linie lotnicze Wizz Air i Lufthansa. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Gdańska) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Dortmundu do Gdańska.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.