Loty z Krakowa (KRK) do Bostonu (BOS)

już od 1549 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Bostonu realizowany jest 26 luty 2020 r. Najtańszy powrót z Bostonu jest 10 marzec 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do BOS) wynosi: 1549 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Bostonu (BOS) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Boston obsługiwane są przez linie lotnicze British Airways, SAS, Finnair, Delta, KLM, United Airlines, American Airlines, Air Canada, Lufthansa, Air France, IBERIA, Brussels Airlines i Austrian Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Bostonu) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Bostonu.