Loty z Krakowa (KRK) do Detroit (DTW)

już od 2680 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Detroit realizowany jest 04 grudzień 2021 r. Najtańszy powrót z Detroit jest 08 styczeń 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do DTW) wynosi: 2680 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Detroit (DTW) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Detroit obsługiwane są przez linie lotnicze Air Canada, Lufthansa, United Airlines, Delta i Air France. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Detroit) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Detroit.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.