Loty z Krakowa (KRK) do Nowego Jorku (EWR)

już od 2199 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Nowego Jorku realizowany jest 29 styczeń 2022 r. Najtańszy powrót z Nowego Jorku jest 30 styczeń 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do EWR) wynosi: 2199 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Nowego Jorku (EWR) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Nowy Jork obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa, Austrian Airlines, Finnair, United Airlines, Air Canada, Brussels Airlines, Delta, British Airways, KLM i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Nowego Jorku) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Nowego Jorku.