Loty z Krakowa (KRK) do Fort Lauderdale (FLL)

już od 2237 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Fort Lauderdale realizowany jest 07 styczeń 2022 r. Najtańszy powrót z Fort Lauderdale jest 14 styczeń 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do FLL) wynosi: 2237 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Fort Lauderdale (FLL) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Fort Lauderdale obsługiwane są przez linie lotnicze American Airlines, Delta, Air Canada, British Airways, Lufthansa, KLM, Air France, Brussels Airlines, United Airlines, Finnair, Swiss i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Fort Lauderdale) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Fort Lauderdale.