Loty z Krakowa (KRK) do Ibizy (IBZ)

już od 850 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Ibizy realizowany jest 04 luty 2022 r. Najtańszy powrót z Ibizy jest 07 luty 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do IBZ) wynosi: 850 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Ibizy (IBZ) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Ibiza obsługiwane są przez linie lotnicze KLM, Swiss, Lufthansa, Brussels Airlines, British Airways i Air France. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Ibizy) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Ibizy.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.