Loty z Krakowa (KRK) do Los Angeles (LAX)

już od 1878 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Los Angeles realizowany jest 30 sierpień 2020 r. Najtańszy powrót z Los Angeles jest 28 wrzesień 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do LAX) wynosi: 1878 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Los Angeles (LAX) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Los Angeles obsługiwane są przez linie lotnicze SAS, British Airways, Finnair, Lufthansa, Delta, American Airlines, KLM, Air France, United Airlines, Austrian Airlines, LOT, Air Canada i Brussels Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Los Angeles) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Los Angeles.