Loty z Krakowa (KRK) do Nowego Jorku (LGA)

już od 1385 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Nowego Jorku realizowany jest 04 marzec 2020 r. Najtańszy powrót z Nowego Jorku jest 24 marzec 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do LGA) wynosi: 1385 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Nowego Jorku (LGA) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Nowy Jork obsługiwane są przez linie lotnicze Air Canada, SAS, British Airways, United Airlines, Lufthansa, Finnair, Swiss, Brussels Airlines, Austrian Airlines i Delta. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Nowego Jorku) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Nowego Jorku.