Loty z Krakowa (KRK) do Olbii (OLB)

już od 984 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Olbii realizowany jest 28 październik 2022 r. Najtańszy powrót z Olbii jest 31 październik 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do OLB) wynosi: 984 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Olbii (OLB) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Olbia obsługiwane są przez linie lotnicze Air France, Lufthansa, Swiss, Brussels Airlines, British Airways, Austrian Airlines i KLM. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Olbii) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Olbii.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.