Loty z Krakowa (KRK) do Chicago (ORD)

już od 1411 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Chicago realizowany jest 27 kwiecień 2022 r. Najtańszy powrót z Chicago jest 08 maj 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do ORD) wynosi: 1411 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Chicago (ORD) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Chicago obsługiwane są przez linie lotnicze SAS, Finnair, British Airways, Delta, LOT, Air France, KLM, United Airlines, Austrian Airlines, Lufthansa, Air Canada, American Airlines i Brussels Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Chicago) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Chicago.