Loty z Krakowa (KRK) do Chicago (ORD)

już od 1635 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Chicago realizowany jest 07 październik 2021 r. Najtańszy powrót z Chicago jest 27 październik 2021 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do ORD) wynosi: 1635 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Chicago (ORD) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Chicago obsługiwane są przez linie lotnicze SAS, LOT, Air Canada, Lufthansa, United Airlines, Austrian Airlines, Swiss, Brussels Airlines, Air France, KLM, Delta, British Airways i Finnair. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Chicago) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Chicago.