Loty z Krakowa (KRK) do Palma De Majorka (PMI)

już od 737 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Palma De Majorka realizowany jest 08 październik 2022 r. Najtańszy powrót z Palma De Majorka jest 14 październik 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do PMI) wynosi: 737 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Palma De Majorka (PMI) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Palma De Majorka obsługiwane są przez linie lotnicze KLM, Ryanair, SAS, Lufthansa, Swiss, Austrian Airlines, Luxair, Brussels Airlines, LOT i British Airways. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Palma De Majorka) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Palma De Majorka.