Loty z Krakowa (KRK) do San Francisco (SFO)

już od 1924 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do San Francisco realizowany jest 10 luty 2020 r. Najtańszy powrót z San Francisco jest 11 marzec 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do SFO) wynosi: 1924 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do San Francisco (SFO) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków San Francisco obsługiwane są przez linie lotnicze Air Canada, Lufthansa, United Airlines, British Airways, Brussels Airlines, Delta, KLM, Air France, American Airlines, Finnair i IBERIA. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do San Francisco) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do San Francisco.