Loty z Krakowa (KRK) do Teneryfy (TFS)

już od 1159 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakowa do Teneryfy realizowany jest 22 styczeń 2023 r. Najtańszy powrót z Teneryfy jest 29 styczeń 2023 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do TFS) wynosi: 1159 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakowa (KRK) do Teneryfy (TFS) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Kraków Teneryfa obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Lufthansa, Swiss, Brussels Airlines, LOT, Austrian Airlines, Air Europa, KLM i British Airways. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Teneryfy) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakowa do Teneryfy.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.