Loty z Katowic (KTW) do Chicago (ORD)

już od 2705 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Katowic do Chicago realizowany jest 22 wrzesień 2022 r. Najtańszy powrót z Chicago jest 13 październik 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KTW do ORD) wynosi: 2705 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Katowic (KTW) do Chicago (ORD) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Katowice Chicago obsługiwane są przez linie lotnicze LOT, United Airlines, Lufthansa i Air Canada. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Chicago) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Katowic do Chicago.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.