Loty z Marsylii (MRS) do Katowic (KTW)

już od 2182 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Marsylii do Katowic realizowany jest 28 październik 2021 r. Najtańszy powrót z Katowic jest 09 listopad 2021 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z MRS do KTW) wynosi: 2182 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Marsylii (MRS) do Katowic (KTW) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Marsylia Katowice obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Katowic) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Marsylii do Katowic.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.