Loty z Poznania (POZ) do Birmingham (BHX)

już od 787 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Poznania do Birmingham realizowany jest 21 wrzesień 2022 r. Najtańszy powrót z Birmingham jest 24 wrzesień 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z POZ do BHX) wynosi: 787 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Poznania (POZ) do Birmingham (BHX) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Poznań Birmingham obsługiwane są przez linie lotnicze KLM, Ryanair, Lufthansa, SAS i Air France. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Birmingham) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Poznania do Birmingham.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.