Loty z Poznania (POZ) do Paryża (BVA) w październiku

już od 795 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Poznania do Paryża realizowany jest 29 październik 2021 r. Najtańszy powrót z Paryża jest 31 październik 2021 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z POZ do BVA w październiku) wynosi: 795 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Poznania (POZ) do Paryża (BVA) w październiku możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Poznań Paryż w październiku obsługiwane są przez linie lotnicze Wizz Air, Lufthansa i KLM. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Paryża) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Poznania do Paryża.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.