Loty z Poznania (POZ) do Fort Lauderdale (FLL)

już od 2339 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Poznania do Fort Lauderdale realizowany jest 01 luty 2022 r. Najtańszy powrót z Fort Lauderdale jest 07 luty 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z POZ do FLL) wynosi: 2339 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Poznania (POZ) do Fort Lauderdale (FLL) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Poznań Fort Lauderdale obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa, Delta, KLM i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Fort Lauderdale) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Poznania do Fort Lauderdale.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.