Loty z Warszawy (WAW) do Kalkuty (CCU)

już od 3423 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Kalkuty realizowany jest 24 listopad 2021 r. Najtańszy powrót z Kalkuty jest 01 grudzień 2021 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do CCU) wynosi: 3423 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Kalkuty (CCU) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Kalkuta obsługiwane są przez linie lotnicze FLYDUBAI. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Kalkuty) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Kalkuty.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.