Loty z Warszawy (WAW) do Isafjordur (IFJ)

już od 6406 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Isafjordur realizowany jest 14 sierpień 2022 r. Najtańszy powrót z Isafjordur jest 28 sierpień 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do IFJ) wynosi: 6406 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Isafjordur (IFJ) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Isafjordur obsługiwane są przez linie lotnicze Icelandair. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Isafjordur) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Isafjordur.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.