Loty z Warszawy (WAW) do Kalamaty (KLX)

już od 1395 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Kalamaty realizowany jest 28 wrzesień 2022 r. Najtańszy powrót z Kalamaty jest 06 październik 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do KLX) wynosi: 1395 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Kalamaty (KLX) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Kalamata obsługiwane są przez linie lotnicze Aegean Air, Austrian Airlines, Lufthansa i Swiss. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Kalamaty) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Kalamaty.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.