Loty z Warszawy (WAW) do Okinawy (OKA)

już od 2222 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Okinawy realizowany jest 13 grudzień 2019 r. Najtańszy powrót z Okinawy jest 20 grudzień 2019 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do OKA) wynosi: 2222 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Okinawy (OKA) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Okinawa obsługiwane są przez linie lotnicze Finnair, British Airways, Air China, Air France, KLM, Lufthansa, All Nippon Airways, LOT, Asiana Airlines, Qatar Airways i Turkish Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Okinawy) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Okinawy.