Loty z Warszawy (WAW) do Szanghaju (PVG)

już od 1839 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Szanghaju realizowany jest 27 luty 2020 r. Najtańszy powrót z Szanghaju jest 10 marzec 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do PVG) wynosi: 1839 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Szanghaju (PVG) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Szanghaj obsługiwane są przez linie lotnicze KLM, Air China, Air France, Lufthansa, SAS, Swiss, Austrian Airlines, Qatar Airways, Finnair, Aeroflot, Emirates, Turkish Airlines, LOT i China Southern Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Szanghaju) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Szanghaju.