Loty z Warszawy (WAW) do Szanghaju (PVG)

już od 1820 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do Szanghaju realizowany jest 21 czerwiec 2019 r. Najtańszy powrót z Szanghaju jest 04 lipiec 2019 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do PVG) wynosi: 1820 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do Szanghaju (PVG) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa Szanghaj obsługiwane są przez linie lotnicze Air China, KLM, Austrian Airlines, Air France, Swiss, SAS, China Southern Airlines, Aeroflot, Turkish Airlines, British Airways, Lufthansa, Emirates, Brussels Airlines, LOT i Etihad Airways. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Szanghaju) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do Szanghaju.