Loty z Warszawy (WAW) do San Diego (SAN)

już od 2870 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Warszawy do San Diego realizowany jest 07 styczeń 2022 r. Najtańszy powrót z San Diego jest 14 styczeń 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WAW do SAN) wynosi: 2870 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Warszawy (WAW) do San Diego (SAN) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Warszawa San Diego obsługiwane są przez linie lotnicze American Airlines, Finnair, Lufthansa, Delta, British Airways, Air Canada, United Airlines, Swiss, KLM, Air France, LOT, TAP Portugal i Austrian Airlines. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do San Diego) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Warszawy do San Diego.
 

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.