Loty z Wrocławia (WRO) do Chanii (CHQ)

już od 1062 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Wrocławia do Chanii realizowany jest 01 lipiec 2023 r. Najtańszy powrót z Chanii jest 12 lipiec 2023 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WRO do CHQ) wynosi: 1062 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Wrocławia (WRO) do Chanii (CHQ) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Wrocław Chania obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa, Ryanair, Swiss, Austrian Airlines i KLM. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Chanii) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Wrocławia do Chanii.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.