Loty z Wrocławia (WRO) do Filadelfii (PHL)

już od 3271 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Wybierz datę wylotu
pn. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
Najkorzystniejszy cenowo lot z Wrocławia do Filadelfii realizowany jest 31 sierpień 2022 r. Najtańszy powrót z Filadelfii jest 09 wrzesień 2022 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z WRO do PHL) wynosi: 3271 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Wrocławia (WRO) do Filadelfii (PHL) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Wrocław Filadelfia obsługiwane są przez linie lotnicze Lufthansa, United Airlines, Air Canada, KLM, Air France i LOT. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Filadelfii) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Wrocławia do Filadelfii.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.