Loty

wszystkie linie lotnicze

14 maj 2021
16 maj 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Loty

We współczesnym świecie samoloty są bardzo popularnym środkiem transportu. Pozwalają one na o wiele szybsze niż drogą lądową przemieszczanie się między miastami, państwami, a także kontynentami. Nie wszyscy są jednak przekonani do podniebnych podróży. Pomimo tego, że wiele osób boi się latać, warto pamiętać, że samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu na świecie. O wiele częściej (nawet kilkadziesiąt czy kilkaset razy!) zdarzają się wypadki kolejowe, samochodowe, autokarowe czy rowerowe.

Samolot to jednak nie tylko szybkość i bezpieczeństwo, ale i wygoda. Loty do różnych miejsc na świecie odbywają się pod czujnym okiem wyszkolonej załogi, która chętnie udzieli pasażerom zarówno niezbędnych informacji, jak i poda posiłek, napoje, coś do czytania, a nawet poduszkę czy koc.

Warto wybierać loty, szczególnie podczas podróży w dalsze miejsca. Z pewnością pozwoli to na odwiedzenie większej liczby miejsc w krótszym czasie, a także zwiększy komfort przemieszczania się między wybranymi miejscami.

Comments are closed.