Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Mecze „egzotyczne” oraz zwiedzanie „świątyń footballu”

„Świątynie footballu” to miejsca gdzie tworzyła się historia tego sportu, to nazwy stadionów znane z telewizyjnych transmisji. Oglądanie meczu na takim obiekcie to marzenie każdego kibica, a zwiedzanie samego stadionu to dla prawdziwego fana drużyny nie lada gratka.

Często oglądanie meczu lub odwiedzenie stadionu jest częścią szerszego pobytu w danej części Świata. Tak jest np. ze zwiedzaniem
stadionu Camp Nou podczas pobytu w Barcelonie. Co by jednak powiedzieli Wasi goście na obejrzenie meczu w świątyni footballu – stadionie Maracana w Rio?
Comments are closed.