rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

15 sie 2020
17 sie 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Narty w Dolinie Aosty

Dolina Aosty (Valle d’Aosta) to malutki autonomiczny region w północno – zachodnich Włoszech, graniczący z Francją i Szwajcarią oraz Piemontem (po stronie włoskiej). Mimo swojej niewielkiej powierzchni ma dużo do zaoferowania amatorom narciarstwo, ponieważ jest to region typowo alpejski – wysokogórski z najwyższymi partiami Alp włoskich i francuskich. Poza tym to tu właśnie znajduje się słynny masyw Mont Blanc (zwanym Dachem Europy).

Narty w Dolinie Aosty – dla kogo?

W Dolinie Aosty znajdują się cztery rejony narciarskie, z których najbardziej znanymi i najczęściej odwiedzanymi są Courmayeur i Cervinia. Pozostałe ośrodki to Monte Rosa Ski oraz La Thuile/La Rosière – mniej znane, ale za to oferujące bardziej lokalny charakter, z knajpkami na stokach, gdzie możemy posmakować lokalnej kuchni i wyśmienitych, wysokiej jakości win.

 

Ośrodek Breuil – Cervinia oferuje najwyżej położone trasy narciarskie w całym Alpach włoskich, dlatego sezon na narty trwa tu wyjątkowo długo i szusować po stokach można nawet wczesną wiosną. Cervinia jest połączona ze szwajcarskim Zermattem, razem mamy aż 350 km tras, a tereny narciarskie sięgają do 3480 m n.p.m.(od strony szwajcarskiej do 3820 m).

 

Monte Rosa to trzy doliny połączone siecią tras i wyciągów narciarskich. Jest to rejon mniej znany, dlatego możemy liczyć na mniejszy tłok. Trasy są głównie średniej trudności, szerokie i dobrze przygotowane, a tereny narciarskie sięgają do 2624 m n.p.m.

 

Kurort Courmayeur jest położony u stóp szczytu Mont Blanc. Mamy do dyspozycji 100 km tras, z czego większość jest średniej trudności i niezbyt długa, ale za to możemy liczyć na pewne i dobre warunki śniegowe oraz podziwiać Mont Blanc.

Hotel w Dolinie Aosty, przelot do Doliny Aosty. Jak znaleźć ofertę?

Nasz serwis w łatwy i prosty sposób znajdzie interesującą Cię ofertę wyjazdu na narty w Dolinie Aosty. Wpisz w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” lotnisko startowe, podaj datę wylotu i przylotu. Serwis automatycznie wyszuka hotel w Dolinie Aosty i najbliższej okolicy oraz przelot do lotniska w Dolinie Aosty lub w jej pobliżu. W polu możesz też wpisać dowolny region narciarski.

 

, ,

Comments are closed.