rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

12 lip 2020
14 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Narty w Fulpmes

Austriacki resort narciarski Fulpmes jest częścią Innsbruck Glacier Ski/Stubai SuperSki Area (Narciarski Lodowiec Innsbruck/Stubai Super Narciarski Teren) i posiada bezpośredni dostęp do ponad 20 km zjazdów narciarskich, z 15 różnymi trasami obsługiwanymi przez 9 wyciągów narciarskich.

Narty w austriackim Fulpmes – dla kogo?

Początkujący narciarze mogą zaczynać na oślej łączce we Frone Ben, by potem wyciągiem wjechać na górę Schlicker Alm. Średnio zaawansowani będą zadowoleni z niebieskich i czerwonych zjazdów znajdujących się pomiędzy lasami (gdzie dodatkowo można podziwiać widoki) lub z góry Elfer czy Mieders.

Lodowiec Stubai to teren dla bardziej zaawansowanych amatorów zimowych sportów. To tu znajduje się słynna trasa Wilden Grub’n’ run z pionowym zjazdem 1500 m w dół.

Dolina Stubai ze swoimi czterema terenami narciarskimi należy do Stubai Superski ticket, dzięki czemu osiem terenów narciarskich wokół Innsbruck jest dostępnych na bypassie Glacier Lift Pass. Tereny są rozmieszczone w odległości od 15 do 60 minut drogi z Innsbruck.

Fulpmes jest całkiem dużym resortem z ponad trzydziestoma barami i restauracjami. Dlatego po całym dniu zimowych szaleństw można zrelaksować się przy wyśmienitym jedzeniu i dobrym alkoholu.

Hotel w Fulpmes, przelot do Fulpmes. Jak szybko i łatwo znaleźć ofertę?

Nasz serwis pomaga w łatwy sposób znaleźć ofertę wyjazdu na narty w Fulpmes – niezależnie od wybranego terminu i liczby osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszemy interesującą nas datę wylotu i przylotu oraz lotnisko startowe. Automatycznie odnaleziony zostanie hotel w Fulpmes i najbliższej okolicy oraz przelot do Fulpmes (lotnisko w pobliżu Fulpmes). Jeśli rozważamy urlop w innym regionie narciarskim, to w polu wyszukiwarki też możemy go wpisać i uzyskać informacje.

, ,

Comments are closed.