rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

05 lip 2020
07 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Narty w Niemczech (Garmisch Partenkirchen)

Garmisch Partenkirchen w Niemczech to idealne miejsce dla miłośników nart. Słynne miasto położone jest w Bawarii u podnóża Alp, z najwyższym szczytem Zugspitze (wysokość 2962 m n.p.m.). W tym rejonie najpopularniejsze są dwa ośrodki narciarskie: Hausberg – Alpspitz i lodowcowy ośrodek narciarski Zugspitzplatt.

Narty w Garmisch Partenkirchen – dla kogo?

Teren na lodowcu Zugspitzplatt, jako jedyny w Niemczech, czynny jest przez większą część roku. Ośrodek posiada 17 tras o łącznej długości ponad 15 km, obsługiwanych przez 8 orczyków. Warty polecenia jest piękny, 5-kilometrowy zjazd rozpoczynający się w drodze na Zugspitzplatt, na stacji Riffelriss, a kończący nad brzegami jeziora Eibsee.

Hausberg – Kreuzeck – Alpspitz (Classic Gebiet) oferuje 19 tras o łącznej długości ponad 34 km, które są obsługiwane przez 18 wyciągów. Na Kreuzeck Gebiet znajduje się ponadto wierzchołek Kreuzjoch (1719 m), z którego biorą początek znane trasy (dwuwariantowa trasa Kandahar), gdzie są corocznie rozgrywane zjazdy i supergiganty Alpejskiego Pucharu Świata.

Garmisch Partenkirchen zadowoli żądnych wrażeń narciarzy, którzy nie tylko mogą poszaleć na stokach, ale też odpocząć wieczorem przy kuflu wyśmienitego piwa w jednej z licznych restauracji.

Przelot do Garmisch Partenkirchen, hotel w Garmisch Partenkirchen. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

W naszym serwisie możesz teraz w prosty sposób odnaleźć ofertę wyjazdu na narty w Garmisch Partenkirchen w dowolnym terminie. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz datę wylotu i przylotu oraz dodasz nazwę lotniska startowego. Serwis od razu znajdzie hotel w Garmisch Partenkirchen i okolicy oraz przelot do Garmisch Partenkirchen (lotniska w pobliżu Garmisch Partenkirchen). W wyznaczonym polu możesz też wpisać dowolny inny region narciarski.

, ,

Comments are closed.