rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

24 sty 2021
26 sty 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Grand Canyon National Park

Park Narodowy położony w północnej Arizonie, USA. Utworzono go w 1919 roku i należy do grona najstarszych parków narodowych w Stanach Zjednoczonych . W jego granicy mieści się także Wielki Kanion Kolorado, uważany za jeden z siedmiu cudów świata.


Wielki Kanion Kolorado
Niegdyś jego teren był dnem prastarego oceanu. Przez płaskowyż przedarły się dwie rzeki – Kolorado i Hualapo, które łącząc się, stworzyły dzisiejszą rzekę Kolorado. Wypłukała ona boki kanionu, drążąc głębokie koryto. Najmłodsze skały liczą 225 milionów lat, najstarsze zaś 2 miliardy. Wszystkie warstwy zawierają skamieliny morskich zwierząt, drzew i dinozaurów.

Zaczarowane miejsca Grand Canyon

Główna siedziba Parku znajduje się w Grand Canyon Village. To właśnie w tym miejscu znajdują się najpopularniejsze punkty widokowe, skąd można podziwiać niezwykłe uroki tego magicznego miejsca.

Sam Wielki Kanion wprowadził pewne ograniczenia dotyczące terenów, gdzie loty są zakazane oraz gdzie obowiązuje minimalna wysokość lotu. Ma to na celu zredukowanie hałasu i zanieczyszczeń w Parku Narodowym.

Hotel w Grand Canyon, przelot do Grand Canyon

Serwis bluesky.pl pozwala szybko i wygodnie znaleźć ofertę wyjazdu do Grand Canyon. Dowolnie można też wybrać termin i liczbę osób, które wezmą udział w wyjeździe. W wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wystarczy wpisać lotnisko startowe i daty wylotu i przylotu. Nasz serwis znajdzie hotel w Grand Canyon, hotele w okolicy i przelot do Grand Canyon (lotniska w pobliżu Grand Canyon). Można też wybrać inny dowolny region turystyczny, znany z niespotykanych na światową skalę atrakcji.

, ,

Comments are closed.