Qatar Airways loty

już od 1740 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Qatar Airways

Najtańsze loty Qatar Airways

Pokaż inne miasta

Loty Qatar Airways (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy Qatar Airways Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Qatar Airways są obecnie do Tehran, Baku i Doha. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Warszawy.
 

Qatar Airways, loty już od 1740 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 18 marzec 2019 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 25 marzec 2019 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Qatar Airways z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Qatar Airways zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Udogodnienia i bonusy

Katarskie linie lotnicze dbają nie tylko o rozwój floty, ale również o szybką i wygodną obsługę pasażerów na lotnisku. Istnieje możliwość skorzystania z mobilnej aplikacji na urządzenia przenośne lub prostej odprawy online, co z pewnością skróci czas oczekiwania przed wylotem. Dodatkowymi udogodnieniami cieszą się osoby niepełnosprawne, kobiety w ciąży i rodziny z dziećmi. Linia lotnicza gwarantuje priorytetowe wejście na pokład, dodatkowo osoby niepełnosprawne mogą 48 godzin przed podróżą skontaktować się z centrum obsługi, by poinformować o specjalnych potrzebach. Istnieje możliwość przyłączenia się do Klubu Członkowskiego. Karta uczestnictwa gwarantuje zniżki, pierwszeństwo w wejściu na pokład oraz możliwość zabrania większego bagażu. Wyłącznie członkowie klubu otrzymują informacje o specjalnie przygotowanych dla nich promocjach.