Qatar Airways loty

już od 2042 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Qatar Airways

Najtańsze loty Qatar Airways

Pokaż inne miasta

Loty Qatar Airways (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: Qatar Airways Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Qatar Airways są obecnie do Doha, Abu Dhabi i Sharjahu. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Warszawy i Gdańska.
 

Qatar Airways, loty już od 2042 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 29 listopad 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 04 grudzień 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Qatar Airways z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Qatar Airways zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Udogodnienia i bonusy

Katarskie linie lotnicze dbają nie tylko o rozwój floty, ale również o szybką i wygodną obsługę pasażerów na lotnisku. Istnieje możliwość skorzystania z mobilnej aplikacji na urządzenia przenośne lub prostej odprawy online, co z pewnością skróci czas oczekiwania przed wylotem. Dodatkowymi udogodnieniami cieszą się osoby niepełnosprawne, kobiety w ciąży i rodziny z dziećmi. Linia lotnicza gwarantuje priorytetowe wejście na pokład, dodatkowo osoby niepełnosprawne mogą 48 godzin przed podróżą skontaktować się z centrum obsługi, by poinformować o specjalnych potrzebach. Istnieje możliwość przyłączenia się do Klubu Członkowskiego. Karta uczestnictwa gwarantuje zniżki, pierwszeństwo w wejściu na pokład oraz możliwość zabrania większego bagażu. Wyłącznie członkowie klubu otrzymują informacje o specjalnie przygotowanych dla nich promocjach.