Berlin - Mahe
12 maj 2018, sob. - 17 maj 2018, czw.
2389,42 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Berlin 14h 15m Mahe

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 06:20, 12 maj 2018, sob.
01h 50m Nr lotu 1135
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:10, 12 maj 2018, sob.
czas przesiadki: 2h 15m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 10:25, 12 maj 2018, sob.
10h 10m Nr lotu 244
Mahe [SEZ] Mahe Island 22:35, 12 maj 2018, sob.

Mahe 13h 00m Berlin

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Mahe [SEZ] Mahe Island 00:30, 17 maj 2018, czw.
10h 15m Nr lotu 245
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:45, 17 maj 2018, czw.
czas przesiadki: 1h 0m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 09:45, 17 maj 2018, czw.
01h 45m Nr lotu 1734
Berlin [TXL] Tegel 11:30, 17 maj 2018, czw.