Paryż - Honolulu
20 lis 2018, wt. - 03 gru 2018, pn.
2108,37 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Paryż 26h 10m Honolulu

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 07:35, 20 lis 2018, wt.
01h 15m Nr lotu 9516
Frankfurt [FRA] 08:50, 20 lis 2018, wt.
czas przesiadki: 1h 30m
Frankfurt [FRA] 10:20, 20 lis 2018, wt.
11h 55m Nr lotu 8845
Los Angeles [LAX] International 13:15, 20 lis 2018, wt.
czas przesiadki: 5h 45m
Los Angeles [LAX] International 19:00, 20 lis 2018, wt.
05h 45m Nr lotu 1232
Honolulu [HNL] 22:45, 20 lis 2018, wt.

Honolulu 39h 40m Paryż

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Honolulu [HNL] 07:55, 03 gru 2018, pn.
04h 58m Nr lotu 372
San Francisco [SFO] International 14:53, 03 gru 2018, pn.
czas przesiadki: 23h 57m
San Francisco [SFO] International 14:50, 04 gru 2018, wt.
10h 45m Nr lotu 990
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 10:35, 05 gru 2018, śr.