Warszawa - Aruba
12 sty 2019, sob. - 19 sty 2019, sob.
2464,77 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Warszawa 35h 05m Aruba

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:40, 12 sty 2019, sob.
Nr lotu 9990
Bruksela [BRU] 08:50, 12 sty 2019, sob.
czas przesiadki: 1h 45m
Bruksela [BRU] 10:35, 12 sty 2019, sob.
Nr lotu 9929
Nowy Jork [JFK] J.F.Kennedy International 13:10, 12 sty 2019, sob.
czas przesiadki: 17h 50m
Zmiana lotniska z J.F.Kennedy International [JFK] na Newark International [EWR]
Nowy Jork [EWR] Newark International 07:00, 13 sty 2019, ndz.
Nr lotu 1044
Aruba [AUA] 12:45, 13 sty 2019, ndz.

Aruba 25h 00m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Aruba [AUA] 15:55, 19 sty 2019, sob.
Nr lotu 1039
Nowy Jork [EWR] Newark International 19:55, 19 sty 2019, sob.
czas przesiadki: 2h 15m
Nowy Jork [EWR] Newark International 22:10, 19 sty 2019, sob.
Nr lotu 940
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 10:15, 20 sty 2019, ndz.
czas przesiadki: 8h 0m
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 18:15, 20 sty 2019, ndz.
Nr lotu 6844
Warszawa [WAW] Okęcie 21:55, 20 sty 2019, ndz.