Bruksela - Montego Bay
23 cze 2018, sob. - 07 lip 2018, sob.
2839,92 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Bruksela 16h 00m Montego Bay

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Bruksela [BRU] 11:05, 23 cze 2018, sob.
01h 00m Nr lotu 1009
Frankfurt [FRA] 12:05, 23 cze 2018, sob.
czas przesiadki: 4h 0m
Frankfurt [FRA] 16:05, 23 cze 2018, sob.
11h 00m Nr lotu 2162
Montego Bay [MBJ] 20:05, 23 cze 2018, sob.

Montego Bay 13h 35m Bruksela

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Montego Bay [MBJ] 21:45, 07 lip 2018, sob.
10h 10m Nr lotu 2163
Frankfurt [FRA] 14:55, 08 lip 2018, ndz.
czas przesiadki: 2h 30m
Frankfurt [FRA] 17:25, 08 lip 2018, ndz.
00h 55m Nr lotu 1018
Bruksela [BRU] 18:20, 08 lip 2018, ndz.