Wenecja - Medellin
04 cze 2019, wt. - 12 cze 2019, śr.
1682,78 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Wenecja 19h 02m Medellin

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Wenecja [VCE] 10:40, 04 cze 2019, wt.
02h 45m Nr lotu 1082
Madryt [MAD] Barajas 13:25, 04 cze 2019, wt.
czas przesiadki: 1h 40m
Madryt [MAD] Barajas 15:05, 04 cze 2019, wt.
10h 25m Nr lotu 19
Panama City Paitilla [PTY] Tocumen International 18:30, 04 cze 2019, wt.
czas przesiadki: 2h 54m
Panama City Paitilla [PTY] Tocumen International 21:24, 04 cze 2019, wt.
01h 18m Nr lotu 643
Medellin [MDE] 22:42, 04 cze 2019, wt.

Medellin 18h 23m Wenecja

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Medellin [MDE] 16:17, 12 cze 2019, śr.
01h 25m Nr lotu 612
Panama City Paitilla [PTY] Tocumen International 17:42, 12 cze 2019, śr.
czas przesiadki: 2h 48m
Panama City Paitilla [PTY] Tocumen International 20:30, 12 cze 2019, śr.
09h 50m Nr lotu 20
Madryt [MAD] Barajas 13:20, 13 cze 2019, czw.
czas przesiadki: 1h 50m
Madryt [MAD] Barajas 15:10, 13 cze 2019, czw.
02h 30m Nr lotu 1083
Wenecja [VCE] 17:40, 13 cze 2019, czw.